فروشگاه قطعات و تجهیزات اکستراپارت جهت خرید با قیمت مناسب و شرایط خاص ایجاد شده است.

برای خرید از فروشگاه قطعات و تجهیزات اکستراپارت لطفا به موارد ذکر شده توجه فرمایید.

قطعات و تجهیزات الکترونیک این فروشگاه شامل چهار دسته بندی اصلی به شرح زیر میباشد:

· قطعات و تجهیزات الکترونیک اکستراپارت :

 این نوع قطعات و تجهیزات همگی نو بوده و توسط فروشگاه تامین موجودی شده و سعی بر ارجینال بودن قطعه مد نظر فروشگاه است.

· قطعات و تجهیزات الکترونیک انبارمازاد:

این نوع قطعات و تجهیزات همگی نو بوده، ولی به دلیل مورد نیاز نبودن در شرکت ها و یا تولید کننده ها در انبارمازاد قرار گرفته است که توسط فروشگاه خریداری و یا توسط خود شرکت ها باقیمت مناسب تری در سایت موجود و به فروش می رسد.

· قطعات و تجهیزات الکترونیک ریفربیشد:

قطعات و تجهیزات ریفربیشد می توانند شامل مواد زیر شوند:

قطعات و تجهیزاتی است که توسط کاربران عودت داده شده اند. این قطعات و تجهیزات ممکن است به دلایل مختلفی برگردانده شده باشند.به عنوان مثال کاربر فقط در مورد خرید خود تجدید نظر کرده است.

محصولاتی که در مرحله تولید دچار مشکل شدند و یا خط و خش و نقایص ظاهری کوچک و جزيی دارند.

محصولاتی که به مدت طولانی در انبار مانده و فروش نرفته اند.

اجناس ویترینی

و...

· قطعات و تجهیزات الکترونیک کارکرده :

این نوع قطعات و تجهیزات جزء اجناس دست دوم هستند .

قطعات انبار مازاد ، ریفربیشد و دست دوم دارای 72 ساعت مهلت تست پس از دریافت کالا می باشند .

در صورتی که مشتری  بخواهد از مهلت تست 72 ساعت استفاده کند می بایست تعداد مورد نیاز  قطعه برای تست را در بخش توضیحات خرید اعلام  کند. در این صورت فروشگاه تعداد مورد نظر را در بسته بندی جداگانه از تعداد کل قرار می دهد . مشتری پس از تست قطعات با بسته بندی تستی در صورت لازم به مرجوع نمودن قطعات به شرط مخدوش نکردن بسته بندی اصلی و در نظر گرفتن مهلت تست می تواند سفارش خود را مرجوع نماید.

فروشگاه پس از دریافت کالای مرجوعی حداکثر تا 48 ساعت بعد، مبلغ مشتری را با کسر مبلغ تعداد تستی به حساب بانکی با نام خریدار برگشت میدهد.

در صورتی که تعداد تستی توسط مشتری درج نشود ، فروشگاه تعداد حداقلی را به عنوان تست قرار می دهد.

 به این نکته توجه شود که فروشگاه تعهدی برای دریافت بسته باز شده ویا مخدوش شده توسط خریدار برای عودت قطعات را ندارد . در زمان خرید حتما به این نکته توجه فرمایید.

مشتری موظف است در هنگام سفارش به وضعیت (ارجینال ، غیر اصل) و نوع محصول (اکسترا پارت ، ریفربیشد،دست دوم و انبار مازاد)  که در صفحه توضیحات محصول درج شده است توجه داشته باشد. در صورت انتخاب اشتباه موارد فوق مسئولیت آن بر عهده مشتری می باشد .

وضعیت خرید : اورجینال یا غیر اصل میباشد.

نوع محصول : اکستراپارت ،انبارمازاد ،ریفربیشد ویا کارکرده میباشد.

یک قطعه یا محصول میتواند نوع های مختلفی داشته باشد به عنوان مثال ممکن است یک قطعه الکترونیکی در فروشگاه در بخش انبارمازاد ، کارکرده و اکستراپارت موجود باشد.

بعد از انجام مراحل بالا از روش زیر خرید خود را قطعی نمایید :

 جهت ایجاد یک حساب کاربری ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد حساب خود شوید.(اطلاعات مورد نیاز ثبت نام شامل آدرس تحویل کالا، کدپستی، و شماره های لازم جهت تماس با شما میباشد)

بعد از اینکه تمامی محصولات مورد نیاز خود را انتخاب کردید، به سبد خرید خود رفته و بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

در صفحه موجود، میتوانید تعداد کالاهای مورد نیاز را کم ویا زیاد کرده و همچنین آدرس و نحوه ارسال مرسوله خود را مشخص نمایید.

در پایان با تایید قوانین فروشگاه، گزینه های پرداخت برای شما نشان داده میشود.

در صورت انتخاب خرید آنلاین، شما به سامانه پرداخت آنلاین منتقل شده و بعد از اتمام عملیات پرداخت وجه، به فروشگاه باز می گردید.

در صورت انتخاب پرداخت از طریق فیش بانکی، فاکتور شما ثبت می گردد، ولی تا زمانی که شما پول را به یکی از شماره حساب های فروشگاه واریز و از طریق بخش ثبت فیش بانکی، پرداخت خود را ثبت نکرده باشید، فاکتور شما ارسال نمی گردد.

جهت پیگیری سفارش خود از طریق وب سایت و یا پشتیبانی فروشگاه، شماره سفارش خود را به خاطر داشته باشید. شماره سفارش به همراه فاکتور خرید به ایمیل شما ارسال و همچنین در سوابق خرید شما موجود می باشد.

 شما همیشه می توانید از بخش "حساب من" به فاکتورهای خود دسترسی داشته باشید.

بعد از پرداخت موفقیت آمیز شما میتوانید از بخش کاربری وضعیت ارسال را برسی نمایید.